عاشقی يعنی نگفتن

-------------------------------------

از تمام دوستانی که در مورد پست قبل نظر دادند بابت پاک شدن اشتباهی آن معذرت میخواهم.

امروز به جای عکس ,  کلیپ زیر را ببینید . 

لطفا در یک جمله احساس خود را از نماهنگ زیر بیان کنید :

/>

/ 26 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ت.ث.ژ

جواب من رو کي ميدی؟

خون

کامنت جعلی ! ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ با من چه میکنید ؟!! « شاید همین باشد » اون کامنت رو من توی وبلاگ شما ننوشتم و اون کامنت کاملا جعلی است !!!!!!! من اعصاب ندارم بخوام سر این جور کارهای ناجوانمردانه بحث کنم یا چیزی رو تکذیب کنم اما اون کسی که این کارو کرده به وجدان خودش مراجعه کنه و از خدا بابت این کار کثیفش بترسه ! من باید 2 تا شاخ در بیارم که چه کسی هست که من رو میشناسه یا شما رو میشناسه که اونطور میاد توی وبلاگ شما کامنت جعلی از طرف من میزاره و اون هم با لحنی که مشابه به طرز نوشتن من باشه تا به اهداف غیر انسانی خودش برسه ! من اعصاب و حوصله ندارم واسه بحث کردن سر این مسائل زجرآور دنیای نت . بهتره بروید یه سری به پرشیت استیت خود بزنید و آیپی ثبت شده رو نگاه کنید . آیپی من اینه 85.198.7.68 و با اون آیپی کامنت جعلی مقایسه کنید و بعد بایید اینجا علیه من موضع تند تهمت بگیرید هر چند که یه اکانتی هست که به پنج شش نفر توی نت دادم اون اشتراک رو دیگه نمیدونم از اون اکانت و آیپی سواستفاده شده یا نه ! خسته شدم از تهمت . بسهههههههههههههههههههههههههههههه دیگههههههههههههه

بهار

عجب حکايتی شده وبلاگ نويسی تو علی! چرا بعضی ها اينقدر پست و نامردند؟! آخه اگه حتی يه درصد از انسانيت نصيبی برده باشند اينطور با آبروی ديگران بازی نميکنند. حواله شون باشه با قرآن... رابطه من و يکی از رفقای ۴ساله ام هم همينطور به همين سادگی به هم خورد! چيزی که اگرچه حالا فهميدم يه توطئه بوده اما هنوز هم نميتونم اون صحنه رو از ذهنم پاک کنم. چی بگم... بگذريم.......ولی علی جان لااقل شما ديگه با مطالبی ( از قبيل همين پست قبل ات) که مينويسی به اين مسائل دامن نزن. اينو خواهرانه ميگم ... جلوم جبهه نگير خواهش ميکنم........اين نظر خيلی از کسانيه که ميان اينجا و قلم توانات رو مرور ميکنند. موفق باشی.

فرشيد

از آهنگ خيلي خوشم اومد و حسابي حال كردم اگه ميشه اين آهنگ و ميخوام. كليپ هم ساده و جالب بود .

سارا

آهنگش خيلی جالب بود و خيلی ازش خوشم اومد . ولی به نظر من توی اين دوره و زمونه عاشقی معنايی ندارد . عشقم همون عشقای قديمی . ( لطفاْ آهنگ رو برای من بفرستين .)

سعید

من حدس میزنم کی کامنت تقلبی میزاره / اما چون حدس خالی هست از بردن نام طرف و آدرس وبلاگ در پیتش خودداری میکنم / از همینجا به ... وبلاگ نویس بیچاره میگم : آدم باش تا کی میخوای حیوون بمونی

سعید

برای من هم آهنگ رو ام امس کن مشتی

سعید

ببخشید یادم نبود تو که ام امس نداری / من دارم از کی تا حالا : از وقتی به ایران سیل اومده !!!

فرهاد

علی جان ... با تمام وجود درکت می کنم... مساله ای مشابه مشکل تو، چند ماه پيش برای من پيش آمد... کسی که هنوز هم نمی دانم کيست به طرزی وحشتناک با آبروی چندين و چند ساله ی من بازی کرد و تعدادی از بهترين دوستان تمام عمر مرا به راحتی از من گرفت... من البته تا هميشه از آن دوستان گله دارم که ((شما که مرا می شناسيد چرا به سادگی فريب اين بازی را خورديد؟ و يا در آينده بخوريد؟)) .... چه می شود کرد علی جان... ولی فراموش نکن که دنیای حقیقی هم هم پایه ی دنيای مجازی سرشار از کثافت و لجن است!